Siłownik BULL8 OM marki Beninca - najmocniejszy na rynku

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Siłownik BULL8 OM marki Beninca - najmocniejszy na rynku

BENINCA - jedna z najstarszych firm w branży, produkuje od ponad 40 lat we własnych fabrykach znajdujących się wyłącznie we Włoszech, wysokiej jakości automatykę do bram, blokady parkingowe, słupki parkingowe i szlabany.

aktualizacja: 2021-09-23 10:18:44

Flagowy produkt BULL8 OM, siłownik do bram przesuwnych do 800 kg wagi bramy, o sile ciągu 940N jest najmocniejszym produktem dostępnym na polskim rynku.Dzięki swoim unikalnym cechom BULL8 OM został laureatem w konkursie PRODUKT PRZYJAZNY DLA MOJEGO DOMU.

Przekładnia mechaniczna BULL8 OM wykonana jest z brązu i stali, zanurzona w kąpieli olejowej co gwarantuje długą żywotność siłownika.

Siłownik BULL8OM

 

BULL8 OM jest standardowo wyposażony w enkoder zabezpieczający przed zgnieceniem osób, zwierząt, przedmiotów znajdujących się w świetle bramy. W momencie napotkania na przeszkodę siłownik zatrzymuje się i cofa bramę. Oczywiście poza enkoderem w podstawowym zestawie sprzedawane są fotokomórki. Użytkownik BULL8 OM otrzymuje więc standardowo aż 2 zabezpieczenia przed ewentualnymi uszkodzeniami.

BULL8 OM ma wiele przydatnych funkcji niedostępnych w produktach konkurencyjnych, np.: częściowego otwarcia bramy tzw. "furtki", łagodnego startu i zamknięcia bramy, sygnalizacjio stanie bramy, zamknięcia po przecięciu linii fotokomórek, licznika wykonanych cykli i wiele innych.

Standardowo wbudowanemagnetyczne wyłączniki krańcowe.

Prezentacja unikalnego produktu Beninca siłownik BULL8 OM w kąpieli olejowej

Autoryzowani Dystrybutorzy Beninca www.beninca.pl

Firma powiązana:
Beninca

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Adam

11 Mar 2021, 12:41

dzień dobry jestem już od kilku lat posiadaczem napędu firmy BENINCA BULL 8 OM i cóż mogę powiedzieć na temat mojej bramy - wiem że ją mam ale otwieranie jej i zamykanie mnie nie bardzo interesuje ponieważ robi to ten świetny siłownik nic dodać nic ująć super urządzenie i ...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje