Przy pielęgnacji jakich powierzchni sprawdzą się myjki wysokociśnieniowe?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Przy pielęgnacji jakich powierzchni sprawdzą się myjki wysokociśnieniowe?

Odpowiedź eksperta: Urządzenia wysokociśnieniowe mają liczne, często nieoczywiste, zastosowania i funkcje. O ile nie dziwi, że można z ich pomocą skutecznie wyczyścić podjazd czy taras wykonany z kostki brukowej czy drewna lub też umyć elewację, to na przykład o możliwości przetykania rur czy rynien oraz piaskowania mało kto wie.

aktualizacja: 2020-11-30 08:51:40

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher dzięki licznym przydatnym akcesoriom mają w zasadzie nieograniczoną liczbę możliwych zastosowań wokół domu. Różnego rodzaju szczotki czy lance pozwalają w skuteczny i bezpieczny dla czyszczonej powierzchni sposób usuwać brud z aut, powierzchni płaskich, ogrodzeń, mebli ogrodowych, rowerów itd. W urządzeniach linii Full Control do wyboru użytkownika są trzy ustawienia ciśnienia wody, każde pasujące do innych zastosowań.

Pozwala to uniknąć uszkodzenia czyszczonej powierzchni zbyt wysokim, nieodpowiednim dla niej ciśnieniem. Lanca w tych urządzeniach o nazwie 3 w 1 Multi Jet łączy z kolei trzy rodzaje strumienia wody: płaski, do dużych powierzchni, rotacyjny do uporczywych zabrudzeń i niskie ciśnienie do nanoszenia chemii. To sprawia, że urządzenie sprawdzi się w każdym zadaniu, nawet takim, o które byśmy go nie podejrzewali.

Natalia Bała
Ekspertka KÄRCHER

Dodaj komentarz

time image
time image
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA