Przy pielęgnacji jakich powierzchni sprawdzą się myjki wysokociśnieniowe?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Przy pielęgnacji jakich powierzchni sprawdzą się myjki wysokociśnieniowe?

Odpowiedź eksperta: Urządzenia wysokociśnieniowe mają liczne, często nieoczywiste, zastosowania i funkcje. O ile nie dziwi, że można z ich pomocą skutecznie wyczyścić podjazd czy taras wykonany z kostki brukowej czy drewna lub też umyć elewację, to na przykład o możliwości przetykania rur czy rynien oraz piaskowania mało kto wie.

aktualizacja: 2020-11-30 08:51:40

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher dzięki licznym przydatnym akcesoriom mają w zasadzie nieograniczoną liczbę możliwych zastosowań wokół domu. Różnego rodzaju szczotki czy lance pozwalają w skuteczny i bezpieczny dla czyszczonej powierzchni sposób usuwać brud z aut, powierzchni płaskich, ogrodzeń, mebli ogrodowych, rowerów itd. W urządzeniach linii Full Control do wyboru użytkownika są trzy ustawienia ciśnienia wody, każde pasujące do innych zastosowań.

Pozwala to uniknąć uszkodzenia czyszczonej powierzchni zbyt wysokim, nieodpowiednim dla niej ciśnieniem. Lanca w tych urządzeniach o nazwie 3 w 1 Multi Jet łączy z kolei trzy rodzaje strumienia wody: płaski, do dużych powierzchni, rotacyjny do uporczywych zabrudzeń i niskie ciśnienie do nanoszenia chemii. To sprawia, że urządzenie sprawdzi się w każdym zadaniu, nawet takim, o które byśmy go nie podejrzewali.

Natalia Bała
Ekspertka KÄRCHER

Dodaj komentarz

time image
time image
Jak zbudować i zaimpregnować domek narzędziowy?
Jak zbudować i zaimpregnować domek narzędziowy?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje