Z nową aplikacją mobilną Kärcher Home & Garden staniesz się mistrzem czyszczenia

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Z nową aplikacją mobilną Kärcher Home & Garden staniesz się mistrzem czyszczenia

Nowe modele urządzeń wysokociśnieniowych linii Smart Control K 5 i K 7 współpracują z aplikacją mobilną, łącząc się z nią poprzez Bluetooth. Z poziomu aplikacji nie tylko dowiemy się w jaki sposób czyścić konkretne powierzchnie czy przedmioty, ale też zdalnie ustawimy poziom ciśnienia na swoim urządzeniu. A po wykonanym zadaniu możemy podzielić się w mediach społecznościowych zapierającymi dech zdjęciami, które pokażą jak czyszczona powierzchnia wyglądała przed czyszczeniem, a jak wygląda po nim.

aktualizacja: 2021-03-17 07:03:57

Czyszczenie, a zwłaszcza mycie wysokociśnieniowe to proces, na którego skuteczność wpływa wiele zmiennych. Z aplikacją Home & Garden niemieckiego producenta zawsze dobierzemy odpowiednie parametry pracy urządzenia do powierzchni i tym samym nie uszkodzimy jej podczas czyszczenia. Osiągniemy optymalne rezultaty w najkrótszym czasie.

Aplikacja ma wiele funkcjonalności, od podstawowych informacji o urządzeniach, ich montażu przygotowaniu do pracy i późniejszym bezpiecznym przechowywaniu po kwestie serwisowania. Z aplikacją współpracują wszystkie modele K5 i K7 Smart Control.

Firma powiązana:
Kärcher Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje