Czas zacząć sezon z kosiarką MS173-51!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Czas zacząć sezon z kosiarką MS173-51!

Pogoda za oknem coraz ładniejsza, więc najwyższy czas zająć się ogrodem. Do wykonywania ogrodowych prac potrzebujemy profesjonalnego sprzętu. Renomowana, niemiecka marka Scheppach, produkująca od wielu lat niezawodne elektronarzędzia dla wielu grup odbiorców, zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie.

aktualizacja: 2021-03-08 05:46:48

Teraz w swoim portfolio produktów może pochwalić się również wielofunkcyjnym (6w1) modelem KOSIARKI SPALINOWEJ MS173-51 z napędem, który charakteryzuje się doskonałymi parametrami i niezwykłą starannością wykonania. Wyróżnia się solidną obudową oraz łatwością i bezpieczeństwem w użytkowaniu.

Wielofunkcyjny model kosiarki MS173-51 umożliwia nie tylko koszenie, ale i mulczowanie czy koszenie wraz ze zbieraniem trawy do kosza. Możesz zastosować również koszenie z wyrzutem bocznym, z napędem na tylne koła, a po pracy system mycia obudowy zagwarantuje Ci bezproblemowe czyszczenie urządzenia! Sercem kosiarki jest bezawaryjny i mocny silnik OHV górnozaworowy o dużej mocy znamionowej 3,3 kW oraz pojemności (173 cm3), który uruchamia się w szybki i prosty sposób. Nie zwlekaj - kup już teraz, by w profesjonalny, łatwy i przyjemny sposób zadbać o swój ogród w nowym sezonie!   

Kosiarka jest dostępna do kupienia na serwisie allegro.pl.

Firma powiązana:
"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje