Nowoczesne płyty brukowe Umbriano od Semmelrock

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowoczesne płyty brukowe Umbriano od Semmelrock

Płyty brukowe Umbriano to flagowy produkt marki Semmelrock przeznaczony do stosowania na tarasach, ścieżkach, alejach, ale także tam gdzie odbywa się ruch kołowy: na podjazdach czy parkingach.

aktualizacja: 2022-12-09 10:41:03

Na powierzchni płyt Umbriano widać nieregularne, ziarniste "żyłki". Takie zabarwienie uzyskuje się w innowacyjnej technologii Colorfusion, która wyróżnia ten produkt na rynku i dzięki której każda płyta jest inna, a motyw się nie powtarza. Umbriano to produkt hydrofobizowany, czyli posiadający w masie domieszki ograniczające wchłanianie wody opadowej oraz gruntowej, co wyraźnie redukuje naturalne wykwity wapienne. Impregnacja wierzchniej warstwy zmniejsza chłonność płyty, dzięki czemu produkt łatwiej jest czyścić.

Produkt jest dostępny w grubościach 6 i 8 cm i może być stosowany zarówno na powierzchniach przeznaczonych dla pieszych, jak i dla pojazdów. Oferowany jest w kombiformie, czyli w wygodnych pakietach, na które składają się takie same zestawy kamieni w różnych formatach, ułożone na jednej warstwie palety. Taki układ ułatwia układanie powtarzalnych wzorów. Płyty są bezfazowe, czyli mają proste krawędzie i posiadają dystanse ułatwiające estetyczne układanie.

Do wyboru mamy trzy modne kolory: brązowo-beżowy, grafitowo-biały i stalowo-grafitowy.

Zdjęcie otwierające: Fot. Semmelrock Stein+Design - płyty brukowe Umbriano, kolor: stalowo-grafitowy

Firma powiązana:
Semmelrock Stein+Design

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!