Nowy katalog Polbruk na sezon 2019

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowy katalog Polbruk na sezon 2019

Najnowszy katalog Polbruk SA jest pełen wyjątkowych produktów, stylowych nowości i energetyzujących inspiracji, które niewątpliwie będą przydatne przy projektowaniu przydomowej przestrzeni.

aktualizacja: 2019-06-26 08:34:15

Na kartach nowego katalogu Polbruk 2019 znajdziemy szereg interesujących artykułów na temat wyboru kostki brukowej, budowy i aranżacji tarasów, przyjaznych dla środowiska ekologicznych rozwiązań, porad stylistycznych, a także przykłady ciekawych realizacji polecanych przez właścicieli posesji.

W katalogu zaprezentowano bogatą ofertę kostek brukowych, płyt tarasowych, elementów małej architektury oraz stopni schodowych. W tegorocznej ofercie firmy znalazło się wiele nowości: płyty Exa, obrzeże Lingo, obrzeże Flesz, stopnie Grando, Lira, Linea; murki Albero i Tigela oraz ogrodzenie Neo. Pojawiły się również kolejne modne kolory - płyty Oland, Metrik i Magna dostępne są w nowym kolorze korten. W znacznym stopniu wzbogacone zostało również portfolio linii Architektura.

Z tegorocznych nowości na szczególną uwagę zasługuje Tigela. Jest to betonowy modułowy element, który pozwala tworzyć indywidualne rozwiązania w zakresie małej architektury. Doskonale nadaje się do budowy murków, obrzegowań rabat i drzew, a także rozbudowanych kwietników i donic. Umożliwia również zabudowę ścian z efektownie "wiszącymi ogrodami". Dzięki niej można znacznie uatrakcyjnić nie tylko aranżację przydomowego ogrodu, ale również aranżację przestrzeni miejskiej.

W ofercie Polbruk znajdują się produkty z segmentów - Styl, Klasyka, TOP i Architektura oraz rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników. Produkty z linii Styl to szlachetne kostki dostępne w szerokiej gamie kolorów i faktur. Wyróżnikiem linii jest płukana faktura kostek oraz melanże kolorystyczne. Linia Klasyka jest komplementarna względem linii Styl. Są to kostki jednobarwne w intensywnych kolorach o klasycznej, gładkiej fakturze. Segment TOP (Taras, Ogród, Patio) to oferta płyt przeznaczonych głównie na przestrzenie wypoczynkowe.

Firma powiązana:
Polbruk

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny