Płyty Synergio - nowość w ofercie Libet

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Płyty Synergio - nowość w ofercie Libet

Atrakcyjny, geometryczny kształt i trzy wyraziste barwy - to wyróżniki płyt Synergio, tegorocznej nowości, którą znajdziemy w kolekcji Libet Decco Monocolor. Zróżnicowane wymiary elementów sprawiają, że mogą one być rozmaicie zestawiane w bardzo abstrakcyjne układy nawierzchni, które doskonale wpiszą się w nowoczesne aranżacje.

aktualizacja: 2018-06-18 07:30:24

Synergio to zestaw dwóch płyt o kształcie trapezu i pokaźnych, komplementarnych rozmiarach 67,5 x 90,1 x 19,2 x 10 cm i 45 x 67,5 x 19,2 x 10 cm. Za sprawą dużego formatu i utrzymanych w odcieniach stonowanej szarości, kontrastujących kolorów (pergaminowa biel, antracytowy oraz gołębi) jest to idealny materiał do tworzenia wyrazistych kompozycji o różnorodnym kształcie, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom minimalistycznych rozwiązań.

Ogromny potencjał kreacyjny płyt, stanowiących ciekawą alternatywę popularnych wyrobów kwadratowych czy prostokątnych, sprawia, że z powodzeniem mogą być stosowane do budowy przydomowych tarasów, ogrodowych ścieżek, rozległych placów, podjazdów.

Synergio, podobnie jak inne produkty z kolekcji Libet Decco Monocolor, łączy w sobie elegancki, subtelny design oraz funkcjonalność i trwałość, charakterystyczne dla wysokiej klasy wyrobów betonowych. Płyty wykazują podwyższoną odporność na skrajne warunki atmosferyczne, a dzięki zastosowanemu już na etapie produkcji specjalnemu systemowi ALS są dodatkowo chronione przed przebarwieniami, wykwitami wapiennymi oraz plamami. Tym samym świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych.

Pamiętajmy, by podczas montażu stosować się do zasady trzech palet, mieszając elementy z co najmniej trzech palet i pobierając je w pionie (a nie warstwami). Postępując w ten sposób, unikniemy plam kolorystycznych i uzyskamy najlepszy efekt wizualny.

Firma powiązana:
Libet

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny