Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp

Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych "wysp kwiatowych". W przeciwieństwie do murków oporowych, element nie tylko porządkuje przestrzeń, lecz też w znaczący sposób podnosi jej estetykę.

aktualizacja: 2017-05-24 05:35:37

Działka z pagórkami i skarpami zwykle spędza sen z powiek wielu właścicielom posesji. Tymczasem zróżnicowana powierzchnia daje szansę urozmaicenia przydomowego krajobrazu i stworzenia niepowtarzalnego ogrodu. Jak tego dokonać?

Za pomocą Palisady Polbruk Zen. Zestawione ze sobą ciekawe wizualnie, betonowe elementy w prosty i atrakcyjny sposób wkomponowują w działkę nawet najbardziej problematyczne wzniesienia. Poprawiają stateczność podłoża i lepiej zabezpieczają je przed naturalnymi procesami erozyjnymi, przy jednoczesnej dbałości o porządek przestrzeni i estetykę ogrodu.

Dzięki Palisadzie Zen z łatwością stworzymy również trwałe i efektowne kwietniki, które ubogacą krajobraz ogrodów o płaskiej powierzchni. Pomysł na nowoczesną aranżację "kwiatowej wyspy" jest także świetnym rozwiązaniem pozwalającym na wyeksponowanie przydomowej roślinności. Palisadę Zen stosuje się również do budowy obramowań wokół drzew, fontann, czy nawet schodów.

Produkt wyróżnia ogromny wybór wysokości (od 30 do 120 cm), chropowata powierzchnia oraz 4 dostępne kolory (szary, grafitowy, czerwony, brązowy). Dzięki zestawieniu elementów stworzymy wyjątkową ozdobę ogrodu.

Firma powiązana:
Polbruk

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny