Kable lub gotowe maty grzejne ECOFLOOR®: suchy podjazd i chodnik bez odśnieżania

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Kable lub gotowe maty grzejne ECOFLOOR®: suchy podjazd i chodnik bez odśnieżania

Każdej zimy zdarzają się dni, kiedy śnieg i lód na podjazdach, chodnikach daje się nam we znaki. Możliwa jest oczywiście ochrona przed tymi zjawiskami przy pomocy kabli lub gotowych mat grzejnych ECOFLOOR® o mocy 300 W/m2. To gotowe rozwiązanie ułatwiające montaż instalacji grzejnej na podjeździe, chodniku itd.

aktualizacja: 2023-03-21 06:40:45

Kable lub gotowe maty grzejne ECOFLOOR® przeznaczone są do bezpośredniego i łatwego montażu w podsypce piaskowej lub betonie. Wysoka moc jest potrzebna, by system działał prawidłowo przy ujemnych temperaturach. Niezwykle ważna jest właściwa regulacja, która uruchomi system, gdy tylko pojawi się ryzyko zamarzania, Oznacza to, że urządzenia regulacyjne powinny monitorować nie tylko temperaturę, ale także wilgotność na danej powierzchni.

Planując system grzejny na podjeździe koniecznie należy uwzględnić ogrzewanie korytka odpływowego, co umożliwi ujście rozmrażającej się wody.

Maty ECOFLOOR® do ogrzewania powierzchni zewnętrznych oferowane są w zestawach: 300 W/m2 o szerokości 0,5 m i długościach od 2 m do 20 m oraz w zestawach o mocy 400 W/m2 szerokości 0,75 m i długościach od 1,1 m do 24,5 m dla 230 V. Dostępne są również maty dla zasilania 400 V.

Firma powiązana:
FENIX Polska

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!