Urządź swoją przestrzeń z projektantami Polbruk!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Urządź swoją przestrzeń z projektantami Polbruk!

Zaprojektowanie spójnej stylistycznie i funkcjonalnej przestrzeni wokół domu nie zawsze jest łatwym zadaniem, dlatego Polbruk SA zachęca klientów do skorzystania z wiedzy i umiejętności swoich projektantów.

aktualizacja: 2022-06-29 10:31:39

Przygotują oni projekt aranżacji przestrzeni wokół posesji, który obejmuje nawierzchnie, ogrodzenie i elementy małej architektury wraz ze szczegółową specyfikacją materiałową. W ramach usługi możliwy jest również pomiar i konsultacje w miejscu realizacji inwestycji.

Aby skorzystać z Usługi Projektowej Polbruk należy wypełnić formularz oraz przesłać dokumentację czyli rzuty działki oraz wytyczne do planowanej realizacji. W oparciu o przekazane informacje projektanci opracowują projekt zagospodarowania terenu uwzględniający koncepcję nawierzchni z płyt i kostki brukowej oraz elementów małej architektury.

Zasady skorzystania z usługi projektowej dostępne są na stronie: https://polbruk.pl/pl/usluga-projektowa.

Firma powiązana:
Polbruk S.A.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!