Podłoga na Eurofloor firmy Recticel, która zatrzyma ciepło

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Podłoga na Eurofloor firmy Recticel, która zatrzyma ciepło

Dobrze zaizolowana podłoga zapewni nie tylko komfort jej użytkowania, ale także skutecznie obniży koszty ogrzewania domu.

aktualizacja: 2021-06-09 06:11:14

Według ekspertów, budynki tracą przez posadzkę ok. 15% ciepła, dlatego warto zadbać o to, aby jak najwięcej energii zatrzymać w domu. Zadanie to znakomicie spełnią stabilne i kompatybilne z systemami ogrzewania podłogowego płyty termoizolacyjne Eurofloor o współczynniku przewodzenia ciepła λ = 0,024 W/mK.

Rdzeń Eurofloor wykonany jest z twardej piany poliuretanowej PIR, pokrytej obustronnie okładziną z laminatu aluminiowego. Dzięki swojej budowie płyty odporne są na przenikanie pary wodnej, a pod obciążeniem np. masywnych mebli lub urządzeń domowych nie odkształcają się i nie kruszą, zachowując swoje właściwości. Dostępna jest również płyta Eurofloor 300 o zwiększonej wytrzymałości na ściskanie min. 300 kPa przy 10% odkształceniu, w wersji standard jest to min. 120 kPa.

Płyty Eurofloor w formacie 1200 × 1200 mm dostępne w grubościach - od 20 do 100 mm przeznaczone są do ocieplania podłóg zarówno na gruncie, jak i na poddaszach gdzie ich montaż jest szybki i łatwy.

Firma powiązana:
Recticel Izolacje

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje