Złote godło w X edycji programu Konsumencki Lider Jakości 2021 dla ISOVER

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Złote godło w X edycji programu Konsumencki Lider Jakości 2021 dla ISOVER

10. rok z rzędu opinie klientów zapewniły marce ISOVER pierwsze miejsce w kategorii "Systemy Dociepleń" prestiżowego programu Konsumencki Lider Jakości. Jak wynika z raportu podsumowującego badania opinii, produkty ISOVER są kojarzone z dobrą jakością, profesjonalizmem, zadowoleniem, udaną inwestycją i odpowiedzialnością.

aktualizacja: 2021-03-30 10:52:53

Jaki jest lider?

Raport przedstawia sposób postrzegania produktów marki ISOVER przez konsumentów. Doceniają oni przede wszystkim dostępność oferty, która jest obecna w składach budowlanych w całej Polsce Drugą najczęściej wskazywaną zaletą jest konsekwencja w dbałości o najwyższą jakość. Wielu badanych deklarowało w swoich wypowiedziach, że poleca innym produkty ISOVER. Ponadto aktywni klienci cenią markę za rozpoznawalność i to, jakim zaufaniem jest obdarzona przez fachowców i branżę budowlaną. 

- Pierwsze miejsce w kategorii "Systemy Dociepleń" potwierdzają, że produkty ISOVER nie tracą raz zdobytego zaufania klientów, a to za sprawą dobrej jakości, profesjonalizmu i odpowiedzialności - mówi Anna Kozera, koordynator marki ISOVER.

- Nasz produkt kojarzy się z zadowoleniem z udanej inwestycji w budowę domu, które bardzo często przekłada się na chęć dalszego polecenia. To najlepszy dowód zadowolenia. Tegoroczny raport po raz kolejny potwierdza, że doskonale odpowiadamy na potrzeby klienta i to stanowi fundament naszej pozycji lidera. 

Zdaniem konsumentów

Już od dziesięciu lat organizatorzy badają opinie konsumentów na temat jakości produktów i usług, wyłaniając w ten sposób ranking liderów na polskim rynku. W trakcie badań kwestionariuszowych, eksperckich, pilotażowych i CAWI pod uwagę są brane powody wyboru konkretnych rozwiązań, najpopularniejsze skojarzenia, znajomość marki i lojalność wobec niej. W ten sposób powstaje kompletny obraz producenta w danej kategorii.

Na bazie analizy danych ilościowych i jakościowych, na które składają się wypowiedzi konsumentów, wyłaniani są liderzy. Tegoroczny raport powstał na próbie badawczej 15 tys. osób zamieszkałych w największych miastach Polski, takich jak Gdańsk, Szczecin, Kraków i innych. 

Firma powiązana:
Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje