Potwierdzone bezpieczeństwo I pozytywny wpływ na środowisko TECHNONICOL PIR

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Potwierdzone bezpieczeństwo I pozytywny wpływ na środowisko TECHNONICOL PIR

TECHNONICOL istnieje na rynku budowlanym od ponad 27 lat i produkuje tylko bezpieczne i przyjazne dla środowiska materiały, wśród których znajduje się płyta termoizolacyjna PIR. Badania przeprowadzone w laboratorium Eurofins Expert Services (Finlandia) wykazały, że płyta PIR nie emituje żadnych substancji szkodliwych.

aktualizacja: 2020-12-07 07:14:04

Metodologia laboratorium opiera się na jednej z najbardziej rygorystycznych norm międzynarodowych - ISO 16000. Norma ta jest również stosowana w innych europejskich krajach, m.in. w Niemczech czy Francji i umożliwia certyfikację materiałów zgodnie z międzynarodową klasyfikacją M1. Dlatego też pozytywne wyniki z fińskiego laboratorium zawsze stanowią gwarancję najwyższej jakości i poziomu bezpieczeństwa materiałów budowlanych.

W dzisiejszych czasach troska wielu ludzi o swoje zdrowie jest absolutnie uzasadniona. Dlatego niezwykle ważny jest wybór materiałów budowlanych, których bezpieczeństwo zostało potwierdzone względem ludzi i środowiska. Testy w Finlandii potwierdziły, że płyta termoizolacyjna PIR spełnia najbardziej rygorystyczna wymagania.

https://pl.technonicol.eu

Firma powiązana:
TECHNONICOL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zalety wełny mineralnej
Zalety wełny mineralnej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje