Dom na Kurkowej: wrocławska inwestycja z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T typ K

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dom na Kurkowej: wrocławska inwestycja z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T typ K

Na wrocławskim Nadodrzu powstaje nowa inwestycja z zastosowaniem produktu Schöck Isokorb®T typ K. Wrocławska inwestycja to kolejny przykład na to, że inwestorzy stawiając na pewność i niezawodność, wybierają rozwiązania firmy Schöck.

aktualizacja: 2020-06-08 12:09:18

Dom na Kurkowej jest kameralnym budynkiem wielorodzinnym o podwyższonym standardzie, ulokowanym na wrocławskim osiedlu Nadodrze. Okolica jest położona w pobliżu zabytkowych obiektów Wrocławia, dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta.

Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Wrocławia. Położona w artystycznej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy - Nadodrze 15 minut spacerem do rynku. Dostępne lokale mieszkalne już od 26 do 69 metrów kwadratowych powierzchni. Są to mieszkania typu studio oraz lokale dwu- i trzypokojowe. Wyposażone w balkony loggie oraz prywatne tarasy (na parterze). Dostępne są pakiety aranżacji wnętrz oraz wykończenia pod klucz.

Sześciopiętrowy budynek jest stylistycznie dopasowany do zabudowy okolicy, wzniesiony z prostej bryły i utrzymany w stonowanej kolorystyce. W wykończeniach elewacji zastosowano cegłę dekoracyjną i kontrastujące metalowe balustrady balkonowe. Na parterze zaprojektowano trzy lokale handlowo-usługowe. Nadodrze to prężnie rozwijająca się część miasta, szczególnie lubiana przez osoby młode.

Mieszkańcy znajdą tu sklepy, kafejki, restauracje, galerie oraz zielone skwery i parki. Niepowtarzalną atmosferę Nadodrza współtworzą pracownie sztuki, mody i designu. W pobliżu są także szkoły i przedszkola, punkty usługowe i placówki medyczne.

Jeśli pewność i niezawodność to tylko z rozwiązaniami firmy Schöck

Inwestor zdecydował się na zastosowanie kompleksowych, niezawodnych rozwiązań połączeń prefabrykowanych płyt balkonowych z konstrukcją budynku za pomocą łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T typ K. Tego typu rozwiązania powodują, że montaż balkonów jest szybki i nie wymaga stosowania tradycyjnych szalunków budowlanych.

Dodatkowym atutem jest możliwość rezygnacji z tradycyjnego ocieplania płyt balkonowych. Wykonane w ten sposób wykończenie płyt balkonowych jest trwalsze i charakteryzuje się większą estetyką. W budynku wykonano ponad 300 m połączeń z użyciem łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb®T typ K o klasie odporności ogniowej REI 120.

Firma powiązana:
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zalety wełny mineralnej
Zalety wełny mineralnej
9 mocnych stron LAMBDA MEGA WHITE
9 mocnych stron LAMBDA MEGA WHITE
Dlaczego szary styropian czasami odpada od fasady?
Dlaczego szary styropian czasami odpada od fasady?
Dlaczego słońce wypala dziury w szarym styropianie?
Dlaczego słońce wypala dziury w szarym styropianie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje