Budowlana Marka Roku 2019 dla Austrotherm

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Budowlana Marka Roku 2019 dla Austrotherm

Firma Austrotherm została uhonorowana Budowlaną Marką Roku 2019. Podczas czerwcowej Gali, ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku już po raz piętnasty wręczyło statuetki najlepszym firmom budowlanym w Polsce.

aktualizacja: 2019-08-23 09:09:25

Budowlana Marka Roku to projekt badawczy o niezależnym charakterze i zasięgu obejmującym kilkadziesiąt kategorii materiałów budowlanych. Prezentuje on autentyczne wskazania rynku, przez co stanowi nieocenione źródło zweryfikowanej informacji marketingowej oraz pomoc dla inwestorów, poszukujących najlepszych produktów. Budowlana Marka Roku to niezwykle cenne trofeum, ponieważ przyznawane jest przez najbardziej obiektywne gremium, czyli profesjonalne grono fachowców. To oni na co dzień decydują o wyborze produktów marki Austrotherm, które spełniają ich wysokie oczekiwania.

Nagroda stanowi wyraz zaufania do produktów naszej marki oraz potwierdzenie, że wykonawcy niezwykle wysoko cenią sobie innowacyjne i komfortowe rozwiązania. Dla nas jest to natomiast olbrzymia motywacja do kontynuowania naszej misji, czyli dostarczania klientom bezpiecznych produktów najwyższej klasy - czytamy w komunikacie firmy.

Firma powiązana:
Austrotherm

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny