Nowość od ROCKWOOL - Mapa Certyfikowanych Wykonawców!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowość od ROCKWOOL - Mapa Certyfikowanych Wykonawców!

Firma ROCKWOOL przygotowała dla inwestorów indywidualnych duże udogodnienie w zakresie poszukiwania profesjonalnych wykonawców ocieplających budynki wełną skalną. Z nową mapą Certyfikowanych Wykonawców każda osoba budująca dom jest w stanie szybko i bezproblemowo znaleźć wykonawcę świadczącego usługi najbliżej planowanej czy też trwającej już budowy.

aktualizacja: 2019-06-28 05:30:08

Mapa Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL to bezpłatne narzędzie dla każdego, dzięki któremu bez problemu można znaleźć zaufanego, doświadczonego wykonawcę ociepleń z wełny skalnej ROCKWOOL. Umiejętności osób w bazie wykonawców są weryfikowane i poświadczone certyfikatami i uczestnictwem w szkoleniach ROCKWOOL, ale przede wszystkim praktyką. To wykonawcy, którzy niejednokrotnie wykonali ocieplenia ścian zewnętrznych czy poddaszy z wykorzystanie izolacji z wełny skalnej. Dużym plusem narzędzia jest możliwość filtrowania wykonawców ze względu na lokalizację, a także możliwość natychmiastowego skontaktowania się z nimi, dzięki udostępnionym informacjom kontaktowym.

- Budowa czy remont domu to w życiu inwestora indywidualnego niezwykle intensywny i stresujący okres, dlatego chcemy maksymalnie ułatwiać im podejmowanie różnych decyzji i organizowanie kolejnych etapów tego przedsięwzięcia. Właśnie dlatego stworzyliśmy mapę Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL. Współpraca z takim ekspertem to gwarancja szybkiego i solidnego wykonania ocieplenia - mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL CEE

- Mapa Certyfikowanych Wykonawców to także duży ukłon w stronę naszych wykonawców. Wielu z nich to właściciele małych, jedno czy też kilkuosobowych firm, które często nie prowadzą aktywnych działań promocyjnych w mediach online. Wizytówka na naszej mapie jest dla nich świetną formą reklamy swoich usług do klientów zlokalizowanych w pobliskiej odległości - dodaje.

Mapa certyfikowanych wykonawców znajduje się pod adresem www.rockwool.pl/wsparcie/znajdz-wykonawce/.

Firma powiązana:
ROCKWOOL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny