Podwójne wyróżnienie dla marki Austrotherm

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Podwójne wyróżnienie dla marki Austrotherm

Firma Austrotherm już czwarty rok z rzędu została nagrodzona tytułem Super Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma. Dodatkowo w ramach dziesięciolecia programu, otrzymała również wyróżnienie specjalne - godło Marka Dekady 2009-2019, które przyznawane jest firmom wielokrotnie nagradzanym w plebiscycie.

aktualizacja: 2019-03-25 08:12:27

Wyróżnienia w ramach programu Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma przyznawane są najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W wyniku przeprowadzonych badań określono wysoką aktywność, rozpoznawalność oraz jakość produktów oferowanych przez firmę Austrotherm.

Wynik badania dał jednoznaczną odpowiedź, że Austrotherm to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji i długoletniej tradycji, a produkty odznaczają się najwyższą jakością. Przyznany tytuł świadczy także o tym, że marka na stałe zapisała się w świadomości społecznej i już ponad ćwierć wieku cieszy się nieustannym zaufaniem odbiorców. 

Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od dziesięciu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Organizatorem badań konsumenckich, prowadzonych w ramach programu jest Redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Biznes Trendy w Rzeczpospolitej.

Firma powiązana:
Austrotherm

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny