Jubileusz 25-lecia Austrotherm Sp. z o.o.

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jubileusz 25-lecia Austrotherm Sp. z o.o.

Producent styropianu Austrotherm, świętował pod koniec czerwca Jubileusz 25-lecia działalności. Każdy jubileusz jest niezwykłym wydarzeniem w życiu firmy, momentem podsumowań i oceny dotychczasowych osiągnięć. To wyjątkowe wydarzenie podsumowała Prezes Zarządu Austrotherm Anna Śpiewak.

aktualizacja: 2018-08-20 13:27:59

Jestem dumna, że my Polacy, mieliśmy i mamy tak wiele do powiedzenia w budowaniu marki Austrotherm. Prowadząc autonomiczną działalność w ramach grupy wypracowaliśmy standardy jakości oraz zarządzania budzące szacunek w całej branży, w Polsce i za granicą. Ponadto chciałabym podkreślić, że sukces firmy to przede wszystkim ludzie. Udało nam się zbudować zgrany zespół kompetentnych i uczciwych pracowników, którzy każdego dnia z oddaniem przystępują do pracy. Praca na rzecz najwyższej jakości to nasz priorytet, dlatego nigdy nie pozwolimy sobie na utratę zaufania, na które pracowaliśmy 25 lat - powiedziała Anna Śpiewak

Firma Austrotherm może poszczycić się silną pozycją w branży budowlanej, którą zawdzięcza ciężkiej i uczciwej pracy, ale również mądremu zarządzaniu, które nastawione jest na długofalowy rozwój, a nie na doraźne zyski. Podążanie tą drogą to trudne zadanie, ale w konsekwencji bardzo opłacalne, czego dowodem jest ugruntowana pozycja firmy Austrotherm, należącej dzisiaj do najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek w branży budowlanej w Polsce i w Europie.

Firma powiązana:
Austrotherm

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Izolacja dachu wełną przy nierównych krokwiach
Izolacja dachu wełną przy nierównych krokwiach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny