Austrotherm laureatem Budowlanej Marki Roku 2022

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Austrotherm laureatem Budowlanej Marki Roku 2022

W ramach XVIII plebiscytu Budowlana Marka Roku, którego finał odbył się 7 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance, wyłoniono marki budowlane, które wyróżniają się najwyższą jakością i niezmiennie cieszą się zaufaniem fachowców. Firma Austrotherm już po raz jedenasty została uhonorowana tytułem Budowlana Marka Roku w kategorii Materiały termoizolacyjne - styropian.

aktualizacja: 2022-07-19 08:42:52

Firma ASM Research Solutions Strategy od 2005 r. bada preferencje wykonawców, aby wyłonić firmy i marki, cieszące się największym zaufaniem. W czasie badania respondenci wskazują produkty, z których korzystają najczęściej.

Dlatego ranking stanowi miarodajny wskaźnik pozycji marek na rynku i jest cennym źródłem wiedzy dla inwestorów, którzy bardzo często w swoich decyzjach zakupowych kierują się wskazaniem fachowców. Dzięki obiektywnej formule badania inwestorzy otrzymują wiarygodne informacje i mogą wybrać najlepsze materiały do budowy lub remontu swoich nieruchomości. Nagrodę za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2022 r. dla firmy Austrotherm odebrała prezes zarządu Anna Śpiewak.

- Prowadzenie biznesu to wielka odpowiedzialność. Satysfakcja i zaufanie naszych klientów są dla nas najważniejsze. Dlatego każdego dnia ciężko pracujemy, aby nie zawieść naszych odbiorców. Ich zadowolenie to ważny sygnał dla nas, że dzięki codziennej, sumiennej i uczciwej pracy udaje nam się osiągnąć założony cel - podsumowała Anna Śpiewak.

Firma powiązana:
Austrotherm

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!