FAKRO Innovations - prezentacja okien dachowych
Opis aplikacji

Aplikacja FAKRO Innovations to nowoczesne narzędzie wspierające prezentację okien dachowych. Pozwala na poznanie wyjątkowych, innowacyjnych rozwiązań zastosowanych tylko w oknach FAKRO, które często nie są bezpośrednio widoczne dla klienta.

Aplikacja w obrazowy sposób prezentuje działanie automatycznego nawiewnika V40P oraz antywłamaniowego systemu topSafe, podnoszącego bezpieczeństwo użytkowe. Narzędzie to pomaga zaznajomić się także z technologią thermoPro podwyższającą jakość i parametry okien. Poznanie tajników działania opisanych rozwiązań oraz korzyści jakie daje ich zastosowanie to argumenty potwierdzające najwyższą jakość, energooszczędność i funkcjonalność okien dachowych FAKRO.

W aplikacji zastosowano także technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR-Augmented Reality), która po zeskanowaniu logotypu FAKRO lub znaku graficznego - kostki superTrio - uruchamia model okna dachowego na smartfonie. W aplikacji zaprezentowano najnowsze, zaawansowane technicznie okno uchylnoobrotowe FPP-V preSelect MAX.

Narzędzie to dedykowane jest wszystkim, którzy zainteresowani są oknami dachowymi FAKRO. W swojej codziennej pracy mogą wykorzystać ją handlowcy, podczas prezentacji unikatowych rozwiązań zastosowanych w oknach dachowych. Również klienci indywidualni mogą samodzielnie dowiedzieć się o innowacyjnych rozwiązaniach, a także w łatwy sposób znaleźć dystrybutora w najbliższej okolicy.

Telefon: 18 444 04 44
https://www.fakro.pl/, fakro@fakro.pl
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje