Aplikacja SIEGENIA Comfort - sterowanie nawiewnikami i napędem do drzwi tarasowych

Opis aplikacji

Zmieniając swojego smartfona lub tableta w uniwersalnego pilota zdalnego sterowania, możesz cieszyć się w pełni komfortowym wnętrzem SIEGENIA.

Dzięki aplikacji, wiele produktów może być obsługiwanych poprzez jedną aplikację - od nawiewników ściennych AEROPAC i AEROVITAL, nawiewników okiennych AEROMAT VT poprzez napęd okienny DRIVE axxent DK i napęd do drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych MHS400 oraz DRIVE axxent HSA, aż po zamki z napędem KFV GENIUS do drzwi zewnętrznych. Jeżeli cenisz sobie możliwość zarządzania urządzeniami za pomocą pilota zdalnego sterowania, to aplikacja ta pomoże Ci odkryć komfortowe wnętrze w całkiem nowym wymiarze.

Wymogiem technicznym jest nabycie odpowiedniej wersji urządzenia, przystosowanego do połączenia z siecią Wi-Fi, w wersji samodzielnej lub zintegrowanego z domową siecią Wi-Fi. Uruchomienie urządzenia jest szybkie i zupełnie nieskomplikowane.

Komfort obsługi jest ważnym aspektem także w przypadku innych funkcji aplikacji. W zależności od możliwości poszczególnych urządzeń, dzięki aplikacji można uzyskać aktualną informację zwrotną o statusie urządzenia SIEGENIA, jak np. stan otwarcia okien lub drzwi tarasowych czy zewnętrznych. Aplikacja oferuje również wiele komfortowych funkcji dotyczących urządzeń wentylacyjnych, między innymi możliwość sterowania czasem wentylacji z funkcją dzienną i tygodniową, ma także wskaźnik konieczności wymiany filtra.