Aplikacja SIEGENIA Comfort - sterowanie nawiewnikami i napędem do drzwi tarasowych
Opis aplikacji

Zmieniając swojego smartfona lub tableta w uniwersalnego pilota zdalnego sterowania, możesz cieszyć się w pełni komfortowym wnętrzem SIEGENIA.

Dzięki aplikacji, wiele produktów może być obsługiwanych poprzez jedną aplikację - od nawiewników ściennych AEROPAC i AEROVITAL, nawiewników okiennych AEROMAT VT poprzez napęd okienny DRIVE axxent DK i napęd do drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych MHS400 oraz DRIVE axxent HSA, aż po zamki z napędem KFV GENIUS do drzwi zewnętrznych. Jeżeli cenisz sobie możliwość zarządzania urządzeniami za pomocą pilota zdalnego sterowania, to aplikacja ta pomoże Ci odkryć komfortowe wnętrze w całkiem nowym wymiarze.

Wymogiem technicznym jest nabycie odpowiedniej wersji urządzenia, przystosowanego do połączenia z siecią Wi-Fi, w wersji samodzielnej lub zintegrowanego z domową siecią Wi-Fi. Uruchomienie urządzenia jest szybkie i zupełnie nieskomplikowane.

Komfort obsługi jest ważnym aspektem także w przypadku innych funkcji aplikacji. W zależności od możliwości poszczególnych urządzeń, dzięki aplikacji można uzyskać aktualną informację zwrotną o statusie urządzenia SIEGENIA, jak np. stan otwarcia okien lub drzwi tarasowych czy zewnętrznych. Aplikacja oferuje również wiele komfortowych funkcji dotyczących urządzeń wentylacyjnych, między innymi możliwość sterowania czasem wentylacji z funkcją dzienną i tygodniową, ma także wskaźnik konieczności wymiany filtra.

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje