myKRISPOL - aplikacja do zarządzania stolarką w domu inteligentnym

Opis aplikacji

Ważne decyzje, które ułatwią domownikom codzienne czynności, podejmuje się już na etapie budowy. Centrale STARCUS w połączeniu z aplikacją myKRISPOL pozwolą w łatwy i wygodny sposób sterować zamontowanymi w domu oknami.

Planując automatyzację osłon zewnętrznych czy bramy, dbamy o przyszły komfort domowników i bezpieczeństwo. Ważne, aby dopasować odpowiednie napędy, sposób zasilania, a przede wszystkim rodzaj sterowania. Do wyboru jest tryb ręczny, za pomocą nadajników lub sterowanie z poziomu aplikacji myKRISPOL w smartfonie.

Remont domu bądź jedynie wymiana osłon okiennych to także dobra okazja, aby zdecydować się na nowoczesną automatykę i zapewnić sobie nowy wymiar wygody. Centrale STARCUS CONNECTOR i STARCUS CONNECTOR mini w połączeniu z aplikacją myKRISPOL pozwolą w prosty i intuicyjny sposób zbudować smart dom z produktami KRISPOL.

Aplikacja myKRISPOL pozwala tworzyć harmonogramy dla nawet 30 urządzeń, a także pogrupować je i wybrać odpowiednią godzinę uruchomienia.

Aplikacja wspiera również sterowanie głosowe, co przydaje się, gdy ręce są zajęte. Wykorzystaj swój głos do sterowania, a automatyczne rolety, żaluzje czy brama garażowa wykonają zlecone zadanie. myKRISPOL można zintegrować z systemami IoT poprzez ALEXA (Amazon), SIRI (APPLE), Asystenta Google lub IFTTT.

Aplikacja myKRISPOL dostępna w:

Telefon: 61 662 41 00
https://krispol.pl, biuro@krispol.pl