Klamka magnetyczna z blokadą B1

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Klamka magnetyczna z blokadą B1

Trendy kreują się nieustannie, a jednym z trwale utrzymujących się na wysokim poziomie są przeszklenia, szkło jest prawie wszędzie, daje wrażenie większej przestrzeni i otwartości. Szkło zamiast ścian, szkło zamiast drzwi, szkło zamiast stołu i kabiny prysznicowej.

aktualizacja: 2021-08-05 06:01:28

WALA podąża za trendami, dlatego prezentuje nową klamkę do drzwi szklanych. Klamka magnetyczna z blokadą B1 zwaną inaczej zamknięciem toaletowym lub zamkiem WC, zgodnie z wymogami wyposażona jest w system bezpieczeństwa pozwalający na otwarcie również z zewnątrz.

Klamka ma elegancki design, który doskonale współgra z każdym stylem wnętrzarskim. Dodatkowo, aby uzupełnić całościowy goodlook i spójny charakter drzwi do łazienki, polecamy zastosowanie również zaczepu magnetycznego z przeznaczeniem do drzwi szklanych oraz zawiasów do drzwi z tafli szklanej.

Bez wahania możemy polecić okucia do szkła WALA dostępne w pełnej palecie RAL, w wykończeniu typu INOX oraz ANODA. Okucia są, oczywiście, wykonane z materiałów najwyższej jakości z dbałością o szczegóły, bardzo precyzyjnie zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność, zapewniają komfort użytkowania oraz trwałość i bezpieczeństwo.

Firma powiązana:
Wala Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje