Nowość w ofercie AdamS: drzwi podnoszono-przesuwnych (HST) w systemie VEKA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Nowość w ofercie AdamS: drzwi podnoszono-przesuwnych (HST) w systemie VEKA

AdamS, jeden z wiodących producentów okien Premium w Polsce, wprowadził do swojej oferty najnowszy system drzwi podnoszono-przesuwnych (HST) w systemie VEKA. Konstrukcje tego typu z każdym rokiem zyskują coraz większą popularność, a najnowsze rozwiązanie o handlowej nazwie VEKAMOTION 82 jest doskonałym przykładem realizacji oczekiwań klientów w tej grupie produktów.

aktualizacja: 2021-04-21 05:40:00

System ten charakteryzuje się doskonałą szczelnością jak w tego typu oknach. Konstruktorzy zadbali również, podążając za trendami rynkowymi, o duże gabaryty możliwe do wykonania. I dzięki temu możemy zaoferować klientom konstrukcje kolorowe w schemacie A (jedno skrzydło przesuwne, drugie stałe) w wymiarze 5000 mm szerokości na 2500 mm wysokości. Ponadto zastosowano nowe bardziej smukłe skrzydła, powiększając tym samym powierzchnię szkła. System ten, kiedy zostanie prawidłowo zamontowany ma praktycznie zerową wysokość progu (wystaje tylko prowadnica na wysokość 4 mm).

VEKAMOTION 82 jest dostępny we wszystkich kolorach oferowanych przez dostawcę systemu Veka, zatem można dopasować go do pozostałych okien w budynku.

Firma powiązana:
AdamS

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje