Modne okna VEKA w kolorach dębu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Modne okna VEKA w kolorach dębu

Moda na dąb nie przemija. Dotyczy to także kolorów okien, i to nie tylko drewnianych, ale także wykonanych z PVC, które potrafią do złudzenia przypominać rysunek i fakturę naturalnego drewna.

aktualizacja: 2021-04-28 04:58:00

VEKA ma w swojej ofercie profile drewnopodobne w wielu odcieniach rozmaitych gatunków drewna, w tym oczywiście dębu. Do dyspozycji mamy sześć odcieni dębu - od klasycznego głębokiego Złotego dębu po Dąb Shieffield jasny. To profile PVC ze wszystkimi swoimi zaletami, a jednocześnie doskonale imitują drewno. Szczególnie profile Dąb Shieffield jasny są w ostatnim czasie chętnie wybierane. Odnajdują się w ultranowoczesnych domach, ale i tych w stylu skandynawskim czy prowansalskim.

Profil okienny może być ofoliowany dwustronnie w dwóch różnych kolorach lub fakturach, tak aby dopasować barwę okien zarówno do elewacji budynku, jak i do charakteru wnętrza. Takie możliwości dają profile VEKA, wśród których wybór odcieni dębu jest szeroki.

veka.pl/kolory/

Firma powiązana:
VEKA POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje