HS PROTECT - szybkie i skuteczne zabezpieczenie okien

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
HS PROTECT - szybkie i skuteczne zabezpieczenie okien

HS PROTECT to ekologiczne powłoki w płynie stworzone na bazie wody, które w bardzo skuteczny sposób chronią powierzchnie szklane przed uszkodzeniami. Stosowane są jako zabezpieczenie tymczasowe, zastępując tradycyjne sposoby ochrony np. plastikowe folie.

aktualizacja: 2021-04-15 06:34:48

HS PROTECT to szybkoschnąca, zdzieralna powłoka, przeznaczona do ochrony okien przed uszkodzeniami np. podczas budowy domu czy remontu. Takie zabezpieczenie pozwala zaoszczędzić koszty związane z naprawami, czyszczeniem czy wymianą uszkodzonych okien oraz ram okiennych.

Powłoka HSP jest najlepszym rozwiązaniem ochronnym dla powierzchni szklanych. W przeciwieństwie do tradycyjnych folii plastikowych, nie zdziera się nawet przy silnym wietrze i jest odporna na uszkodzenia typu zarysowania, zadrapania, zabrudzenia, odpryski z farby czy iskry, niezależnie od warunków atmosferycznych. Powłoki HSP nakładamy na powierzchnie w bardzo prosty sposób: wałkiem, pędzlem malarskim lub agregatem, w zależności od potrzeb.

Jeśli chcemy mieć pewność, że nasze nowe okna nie ulegną zniszczeniu podczas dalszych prac budowlanych, zastosujmy HS PROTECT.

Nakładanie powłoki HS PROTECT
Nakładanie powłoki HS PROTECT

www.hsprotect.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje