Gerda przedstawia: konfigurator drzwi do domu dostępny on-line

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Gerda przedstawia: konfigurator drzwi do domu dostępny on-line

Każdy marzy o zakupie wymarzonych drzwi do domu - bezpiecznych, zapewniających komfort cieplny i atrakcyjnych wizualnie. Wybranie odpowiedniego modelu, który spełnia oczekiwania i pasuje do naszego domu to ogromne wyzwanie, które nierzadko zabiera zbyt dużo czasu i energii. Firma Gerda udostępnia konfigurator drzwi zewnętrznych "Zaprojektuj swoje drzwi".

aktualizacja: 2021-04-08 06:21:57

Z pomocą tego narzędzia, każda osoba zainteresowana zakupem, w sposób łatwy i intuicyjny, będzie mogła stworzyć drzwi dostosowane do swoich potrzeb, wybierając krok po kroku poszczególne elementy, takie jak np.: wzór, rozmiar, kierunek otwierania, dodatkowe akcesoria czy kolor skrzydła.

Do dyspozycji użytkowników korzystających z konfiguratora udostępniony jest szeroki wachlarz produktów, pełną paletę kolorów oraz szeroką gamę dodatków. To efekty pracy ostatnich 20 lat firmy Gerda, które oddajemy do dyspozycji wszystkim zainteresowanym. Konfigurator drzwi dostępny jest za darmo na stronie www.gerda.pl.

Firma powiązana:
Gerda

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje