Jedno skrzydło, a wiele możliwości

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jedno skrzydło, a wiele możliwości

Mobi. Dlaczego prezentujemy ten model? Bo to, właśnie on został niespełna dwa tygodnie temu doceniony na Podkarpackim Kongresie Gospodarczym. Uznany za najlepszy produkt! Jesteśmy dumni, natomiast ma on swoje zalety, dzięki którym jest ponadczasowy.

aktualizacja: 2020-12-07 14:19:18

Subtelne szklenie, w postaci czterech wąskich szybek o mlecznym zabarwieniu. Pięć konfiguracji, które dopasujemy do każdego pomieszczenia. Osiem najlepszych dekorów z całej kolekcji Voster. I jeszcze jedna zaleta, drzwi, które występują w wersji przylgowej i bezprzylgowej. 

Co my najbardziej doceniamy? Subtelność. W ostatnim czasie, została doceniona i nabrała nowszego i lepszego znaczenia. Postawiła kropkę na i łącząc się z minimalizmem. Trendy, które w ostatnim czasie wkradają się nam do wnętrza, trochę niespostrzeżenie, dlatego że w postaci drobnych detali, które zmieniły nasze wnętrze, po czym zostało to naszym głównym założeniem i celem we wnętrzu.

Subtelność jest bardzo przychylna pastelom, w ostatnim czasie głównie różem. Jego szlachetne odcienie idealnie łączą się z bielą, drewnem, zielenią i odrobiną błyszczących dodatków.

W tym zbliżającym się okresie zimowo-świątecznym warto zadbać o odpowiednie oświetlenie, które zapewni ciepły nastrój i niesamowitą atmosferę. 

Drzwi Mobi firmy Voster
Drzwi Mobi firmy Voster

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje