Okna drewniane i drewniano-aluminiowe od TATRA-HOUSE Sp. z o.o.

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Okna drewniane i drewniano-aluminiowe od TATRA-HOUSE Sp. z o.o.

Firma TATRA-HOUSE wykonuje stylowe i funkcjonalne okna o ponadprzeciętnych gabarytach oraz okna tarasowe przesuwne HST, które cechują się wysokim komfortem użytkowania.

aktualizacja: 2020-11-06 08:16:17

Firma oferuje energooszczędną stolarkę drewnianą z kantówki sosnowej trójwarstwowej z profilami 78 mm produkowaną w swoim zakładzie. Ze względu na naturalny materiał jakim jest drewno jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie. Firma gwarantuje trwałość i solidność. Jej produkt cechuje się wysoką jakością oraz elegancją. W standardzie ma pakiet 3-szybowy o współczynniku przenikania ciepła 0,5 W/(m2•K).

Od niedawna w ofercie znajduje się również wysokiej jakości, energooszczędna stolarka drewniano-aluminiowa. To połączenie trwałości, nowoczesnych technologii i unikalnego wzornictwa. Nakładka aluminiowa od zewnątrz gwarantuje ponadstandardową ochronę oraz unikalny wygląd, jednocześnie korzystając wewnątrz z ciepła drewnianych ram. W oknach zastosowano profile 78 mm w trójwarstwowej kantówce sosnowej. Podobnie jak w stolarce drewnianej standardowo oferuje pakiet 3-szybowy o współczynniku przenikania ciepła 0,5 W/(m2•K).

www.tatrahouse.com.pl

Firma powiązana:
TATRA-HOUSE

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje