Dwa w jednym

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dwa w jednym

Ostatni czas jest bardzo trudny dla przedsiębiorców i producentów z całego kraju, natomiast my postanowiliśmy działać i oto przedstawiamy efekty.

aktualizacja: 2020-07-17 10:57:01

Loft 10, co do którego dostawaliśmy dużo zapytań, a dokładniej o rodzaje szklenia używanego do produkcji tych skrzydeł. Mleczne i czarne szkło właśnie zostało wprowadzone przez naszych ekspertów. Powiększyliśmy rodzinę loftów, aby spełnić wasze marzenia o prawdziwie loftowych wnętrzach, które w ostatnich latach królują w naszych domach. Skrzydła, które mają za zadanie perfekcyjnie wykończyć wnętrze i dodać mu charakteru. Ramowe bezprzylgowe zlicowane z ościeżnicą tworzą jednolitą powierzchnię. Dostępne są również w wersji przesuwnej wraz z dedykowanym systemem przesuwnym stworzą idealną całość. 

Współpraca i efektywność została nagrodzona. Fundacja Rodzinna przyznała nam znak Firmy Rodzinnej, bo to właśnie zaangażowanie i realizacja pomysłów dała takie efekty. Chwalimy się, bo to dzięki Wam, a Lofty to właśnie jeden z owoców naszej pracy i zaangażowania rodzinnego i całego zespołu.

Wszystkie szczegóły dostępne u naszych dystrybutorów, na stronie www.voster.pl oraz FB.

Firma powiązana:
VOSTER

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje