Dwa w jednym

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dwa w jednym

Ostatni czas jest bardzo trudny dla przedsiębiorców i producentów z całego kraju, natomiast my postanowiliśmy działać i oto przedstawiamy efekty.

aktualizacja: 2020-07-17 10:57:01

Loft 10, co do którego dostawaliśmy dużo zapytań, a dokładniej o rodzaje szklenia używanego do produkcji tych skrzydeł. Mleczne i czarne szkło właśnie zostało wprowadzone przez naszych ekspertów. Powiększyliśmy rodzinę loftów, aby spełnić wasze marzenia o prawdziwie loftowych wnętrzach, które w ostatnich latach królują w naszych domach. Skrzydła, które mają za zadanie perfekcyjnie wykończyć wnętrze i dodać mu charakteru. Ramowe bezprzylgowe zlicowane z ościeżnicą tworzą jednolitą powierzchnię. Dostępne są również w wersji przesuwnej wraz z dedykowanym systemem przesuwnym stworzą idealną całość. 

Współpraca i efektywność została nagrodzona. Fundacja Rodzinna przyznała nam znak Firmy Rodzinnej, bo to właśnie zaangażowanie i realizacja pomysłów dała takie efekty. Chwalimy się, bo to dzięki Wam, a Lofty to właśnie jeden z owoców naszej pracy i zaangażowania rodzinnego i całego zespołu.

Wszystkie szczegóły dostępne u naszych dystrybutorów, na stronie www.voster.pl oraz FB.

Firma powiązana:
VOSTER

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje