Czytnik linii papilarnych ekey arte od GU Polska

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Czytnik linii papilarnych ekey arte od GU Polska

Świetny design, niewielkie wymiary i zaawansowana technologia - GU Polska poszerza swoją ofertę o nowy czytnik linii papilarnych ekey arte, który doskonale wpisuje się w zaawansowaną koncepcję inteligentnego domu i jest kompatybilny ze wszystkimi rozwiązaniami marki do drzwi wejściowych oraz tarasowych.

aktualizacja: 2019-07-09 05:23:25

Czytnik świetnie sprawdzi się w zabudowie nowoczesnych drzwi (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych) lub w popularnych pochwytach ze stali nierdzewnej. Format czytnika to zaledwie 25 x 52 mm, ma on wyjątkowy design i doskonale wtapia się w skrzydło lub pochwyt.

Czytnik ekey jest wyposażony w inteligentne oprogramowanie, które w szyfrowany sposób komunikuje się z jednostką sterującą. Co ważne, można obsługiwać go za pomocą intuicyjnej aplikacji ekey home - umożliwia to otwieranie drzwi za pomocą smartfona. Dzięki aplikacji właściciel (jako administrator) może również samodzielnie zmieniać ustawienia czytnika, np. wprowadzać i usuwać użytkowników, przydzielać uprawienia dla określonych rodzajów dostępu, czy zmieniać przekaźniki.

Aplikacja umożliwia również zdalne otwieranie drzwi i to w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko przeciągnąć w prawo kłódkę, która w aplikacji pojawia się pod nazwą drzwi. Zdalne otwieranie drzwi jest możliwe dzięki popularnej technologii bluetooth i przesłaniu tą drogą sygnału do sterownika umieszczonego w skrzydle drzwi. Dzięki wbudowanemu modułowi dekoduje on sygnał. System wyposażony jest też w przewód adaptacyjny oraz bezstykowe przejście, które służy do zasilania. Istnieje możliwość podłączenia do niego również domofonu.

Nowy czytnik ekey arte to kolejne rozwiązanie proponowane przez GU Polska, która wprowadza na rynek coraz więcej innowacyjnych rozwiązań.

Firma powiązana:
G-U POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny