Aluprof Perłą Polskiej Gospodarki

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Aluprof Perłą Polskiej Gospodarki

Spółka z Bielska-Białej została wyróżniona w XVI edycji Rankingu Perły Polskiej Gospodarki. Firma uzyskała prestiżowy tytuł w kategorii "Perły Duże", przyznawany przedsiębiorstwom, których przychody w okresie roku wyniosły min. 100 milionów złotych. Wyniki plebiscytu ogłaszane są na podstawie obiektywnego algorytmu utworzonego przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

aktualizacja: 2019-04-16 09:45:09

Tytuł "Perła Polskiej Gospodarki" trafił do firmy Aluprof za "konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce". Firma kolejny raz znalazła się w zestawieniu najlepszych podmiotów gospodarczych, ogłaszanym co roku przez redakcję magazynu ekonomicznego "Polish Market" oraz naukowców z SGH w Warszawie. Specjalnie opracowany na potrzeby rankingu algorytm szereguje przedsiębiorstwa posługując się międzynarodowym wskaźnikiem audytorskim. W tegorocznym badaniu wzięło udział ponad 2000 firm.

- Wyróżnienie Aluprof w rankingu Perły Polskiej Gospodarki ma dla nas bardzo duże znaczenie, tym bardziej jesteśmy zaszczyceni, że odbieramy ten tytuł po raz kolejny. Nasza firma zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, funkcjonuje od wielu lat zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Belgii czy w Czechach. Systemy aluminiowe sygnowane polską marką Aluprof współtworzą wiele prestiżowych inwestycji w naszym kraju i na świecie. Dzięki temu przyczyniamy się do rozwoju polskiej gospodarki w wymiarze lokalnym, jak również globalnym. Przyznane wyróżnienie jest wyjątkowym ukoronowaniem naszych działań w tym zakresie - komentuje Tomasz Grela, Prezes Zarządu Aluprof SA.

Nagrody przyznawane są od 2011 roku. Ranking tworzony jest przez naukowców wg ścisłych kryteriów ekonomicznych i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi dla firmy.

Firma powiązana:
Aluprof S.A.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny