Promocja zimowa Vetrex rozpoczyna się już w listopadzie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Promocja zimowa Vetrex rozpoczyna się już w listopadzie

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym inwestorzy poszukują specjalnych rabatów, mając nadzieję na to, że chociaż w części pozwolą im one zmniejszyć spore wydatki, z którymi należy się liczyć podczas budowy domu. O takich osobach pamięta również Vetrex, który w ramach promocji zimowej oferuje swoim klientom ukryte zawiasy  gratis!

aktualizacja: 2018-11-23 10:47:08

Te niewielkie elementy wyposażenia stolarki pełnią bardzo ważną rolę - utrzymują ciężkie skrzydła okienne. I chociaż niewielu inwestorów o tym wie, wcale nie muszą być one widoczne. Montowane pod przylgą skrzydła pozostają ukryte, wpływając na estetykę okna. Oprócz tego ich solidna budowa i dobra nośność pozwalają na montowanie ciężkich, energooszczędnych pakietów szybowych, a specjalna konstrukcja chroni uszczelki przed zgniataniem, co dodatkowo zwiększa izolację termiczną.

Standardowe dopłaty za tego typu rozwiązania zostają na czas promocji wstrzymane, dzięki czemu inwestor, który zdecyduje się na zakup okien z ukrytymi zawiasami, może liczyć na spore oszczędności.

"Kiedy mężczyzna otwiera kobiecie drzwi to..."
0:30

Chociaż hasło przewodnie kampanii promocyjnej brzmi: "Jedyne co ukrywamy to zawiasy", klienci odwiedzający salony sprzedaży mogą również liczyć na dodatkowe upusty cenowe dla wybranych systemów okiennych. Vetrex przewidział również niespodzianki dla osób, które odwiedzą jego serwis internetowy.

Akcja trwa od 15 listopada do 15 grudnia 2018 r. Więcej szczegółów można uzyskać w punktach sprzedaży Vetrex oraz na www.vetrex.eu

Firma powiązana:
Vetrex

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny