Nowa generacja oklein drewnopodobnych KALEIDO WOODEC na oknach PVC firmy REHAU

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowa generacja oklein drewnopodobnych KALEIDO WOODEC na oknach PVC firmy REHAU

Drewno czy PVC? Dotyk natury czy bezproblemowe użytkowanie na lata? Od dziś koniec dylematów - dzięki nowej generacji oklein drewnopodobnych KALEIDO WOODEC na oknach PVC firmy REHAU. Oklein zainspirowanych naturą…

aktualizacja: 2018-08-23 07:55:54

Okleiny KALEIDO WOODEC to zupełnie nowe spojrzenie na powierzchnię profili z PVC. Dzięki nim powstaje innowacyjne okno, którego niemal nie sposób odróżnić od okna drewnianego. Matowa okleina, z głęboko tłoczoną strukturą imitującą prawdziwe drewno, robi wrażenie i zachwyca elegancją. Ale okna urzekają nie tylko wyglądem - również w dotyku efekt jest nadzwyczajny, dający poczucie kontaktu z naturą. To innowacyjna, pierwsza tego typu okleina na rynku stolarki otworowej. A wszystko w jakże modnej kolorystyce odcieni dębu, w tym dwóch dębów bielonych. Szczególnie te dwa ostatnie nawiązują do bardzo popularnego obecnie stylu skandynawskiego, charakteryzującego się minimalizmem, jasnymi barwami, prostotą i zastosowaniem naturalnych materiałów.

Okna z foliami KALEIDO WOODEC łączą w sobie wygląd okien drewnianych z zaletami stolarki z PVC. WizuaInie prezentują się efektownie - jak naturalne drewno, lecz jednocześnie są łatwe w pielęgnacji - jak okna z tworzywa.

"Kiedy mężczyzna otwiera kobiecie drzwi to..."
0:30

Odkryj nowe możliwości kolorystyczne okien z PVC

Okleinowanie to sprawdzona technologia nadawania wyjątkowych barw oknom i drzwiom z PVC. Na folie dekoracyjne nanoszony jest klej, a następnie za pomocą specjalnej technologii nakleja się je delikatnie na profil. Okleiny mogą być zarówno gładkie, jak i o specjalnej fakturowanej powierzchni. Paleta barw jest bardzo szeroka - poczynając od wzorów drewnopodobnych, poprzez kolory jednolite aż po odcienie metaliczne. Można je nanosić tylko na jedną stronę okna, lub obustronnie - także w dwóch odmiennych kolorach.

Nowe folie okienne z serii KALEIDO WOODEC zostały po raz pierwszy zaprezentowane na tegorocznych targach okiennych Fensterbau Frontale w Norymberdze. Obecnie REHAU ma w swojej ofercie trzy kolory - Turner Oak malt, Sheffield Oak concrete oraz Sheffield Oak alpine.

Więcej informacji o kolorystyce okien PVC można znaleźć na stronie www.rehau.pl/kolory-okien

Firma powiązana:
Rehau

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny