Okna w systemie Passiv-Line Plus firmy AdamS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Okna w systemie Passiv-Line Plus firmy AdamS

Innowacyjna autorska linia energooszczędnych okien o potwierdzonych parametrach termoizolacyjnych. System Passiv-Line Plus jest połączeniem idealnej przegrody, eliminującej straty energii cieplnej, z jednocześnie podwyższonymi wskaźnikami dźwiękochłonnymi. Przy zastosowaniu szyby z argonem Ug = 0,5 W/(m2•K) z ciepłymi ramkami, okno o wymiarach referencyjnych uzyskuje współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,73 W/(m2•K).

aktualizacja: 2018-08-13 09:06:08

Innowacyjność systemu Passiv-Line Plus polega na użyciu piany poliuretanowej i kształtek styropianowych w komorach profili. Niekonwencjonalność ukazuje nam również zastosowanie wkładki izolującej wkład szybowy, wykonanej z taśmy PES.

Linia okien Passiv-Line zawiera pakiet bezpieczeństwa w standardzie (klamki Secustic, zaczepy antywyważeniowe oraz Rolki KoPiBo). Ponadto jest to produkt, który znacznie wyróżnia się na rynku świetną relacja ceny do swoich właściwości. Technologie zastosowane przy produkcji tego okna (V-perfect) spełniają oczekiwania każdego klienta ceniącego połączenie nowoczesnej techniki z klasyczną linią. Nagrodzone wielokrotnie prestiżowymi nagrodami, przeznaczone są do domów pasywnych, energooszczędnych i zeroenergetycznych.

Firma powiązana:
AdamS

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny