FAKRO nagrodzone w rankingu magazynu TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
FAKRO nagrodzone w rankingu magazynu TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018

FAKRO producent okien dachowych został wyróżniony w rankingu TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018. Produkty FAKRO znalazły uznanie wśród tysiąca niemieckich użytkowników. Firma FAKRO zdobyła pierwsze miejsce w kategorii "Okna dachowe" za "Trwałość produktu". Badanie przeprowadził magazyn TESTBild we współpracy z firmą prowadzące analizy statystyczne Statista.

aktualizacja: 2018-04-17 10:45:54

Na łamach magazynu TESTBild można znaleźć przejrzyste testy i rzetelne rekomendacje zakupu. TESTBild oferuje cenne informacje produktowe i pomaga w dokonaniu właściwych decyzji zakupowych w "dżungli" marek.

Top marki zostały wybrane przez 5336 ankietowanych w siedmiu kategoriach, a następnie, respondenci wybrali "Top 5" w 85 podkategoriach. Produkty FAKRO zdobyły uznanie i zajęły 1 miejsce w kategorii "Trwałość produktu", potwierdzając tym samym przewagę nad nominowanymi oknami dachowymi innych producentów.

FAKRO jest jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych z około 15% udziałem w globalnym rynku. Produkty FAKRO są dostępne w ponad 50 krajach; wszędzie tam, gdzie jest na nie zapotrzebowanie. Firma dostarcza produkty najwyższej jakości, które zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Dlatego priorytetem FAKRO jest zapewnienie zdrowia, bezpieczeństwa i komfortu wszystkim użytkownikom przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.

Dodatkowym potwierdzeniem doskonałych parametrów technicznych są stosowne atesty i certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, wydawane przez prestiżowe instytuty na całym świecie.

Firma powiązana:
Fakro

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny