Przesuwne drzwi tarasowe HS marki Urzędowski z technologią ePower G-U

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Przesuwne drzwi tarasowe HS marki Urzędowski z technologią ePower G-U

Przesuwne drzwi tarasowe marki Urzędowski wykonane w systemie HS z technologią ePower firmy G-U to połączenie nowoczesnego designu z innowacyjną technologią.

aktualizacja: 2018-04-04 07:30:39

Model dostępny jest w 3 liniach stylistycznych: Softline, Classic oraz Modern, 7 gatunkach drewna oraz w bogatej palecie kolorystycznej. Drzwi wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo są dostępne z pakietem 2- lub 3-szybowym. Elementy te w połączeniu z technologią tzw. "ciepłej ramki" zapewniają wysoką izolacyjność cieplną.

Aby maksymalnie zwiększyć wygodę użytkowania i zminimalizować ryzyko potknięcia i upadku, próg niemal zrównano z podłogą. W tarasowych drzwiach przesuwnych HS marki Urzędowski stosowane są rozwiązania firmy G-U Polska, które wpływają na komfort korzystania i łatwość obsługi dużych przeszkleń.

"Kiedy mężczyzna otwiera kobiecie drzwi to..."
0:30

ePower jest pierwszym na świecie w pełni automatycznym systemem otwierania HS, zupełnie niewidocznym z zewnątrz. Zasilają go akumulatory, które po zamknięciu drzwi, ładują się automatycznie. System jest wyposażony w inteligentną technologię wykrywania przeszkód. W przypadku pojawienia się bariery automatycznie zatrzymuje się i natychmiast cofa skrzydło.

Napęd ePower jest wyjątkowo cichy, a klamka została zastąpiona panelem dotykowym. Drzwi można otwierać i zamykać także za pomocą przenośnego nadajnika radiowego, czytnika linii papilarnych, klawiatury kodowej lub zewnętrznego przycisku.

Firma powiązana:
Urzędowski

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny