Napęd HS ePower do drewnianych i aluminiowych drzwi podnoszono-przesuwnych

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Napęd HS ePower do drewnianych i aluminiowych drzwi podnoszono-przesuwnych

GU wprowadza na rynek napęd HS ePower do drewnianych i aluminiowych drzwi podnoszono-przesuwnych. Całkowicie ukryta technologia napędowa z inteligentnym pomiarem siły podczas otwierania i zamykania działa nawet w przypadku braku zasilania, ponieważ napęd zasilany jest przez wbudowane akumulatory.

aktualizacja: 2018-03-26 06:52:33

To przełomowe rozwiązanie, gdyż kabel łączący skrzydło i ramę przestaje być potrzebny, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastąpienie klamki panelem dotykowym, który całkowicie zmienia standardy obsługi. Drzwi można otwierać i zamykać również za pomocą przenośnego nadajnika radiowego, czytnika linii papilarnych, klawiatury kodowej, zewnętrznego przycisku lub na odległość - poprzez smartfona.

Co ważne, w przypadku wykrycia przeszkody na swojej drodze napęd ePower automatycznie zatrzymuje się, a następnie natychmiast cofa skrzydło. Dzieje się tak dzięki technologii napędowej ze zintegrowanym inteligentnym wykrywaniem przeszkód, testowanej zgodnie z normą EN 16005 i spełniającej warunek "Low Energy" (bez czujników bezpieczeństwa). Technologia zaprojektowana została w taki sposób, aby działanie było prawie bezszelestne, co zapewnia wysoki komfort. Montaż napędu jest szybki i prosty, dzięki przygotowanym wcześniej gotowym modułom "Plug & Play".

Wózki bieżne HS ePower przewidziano do skrzydeł o ciężarze do 400 kg, a zakres stosowania obejmuje wymiary do 3088 mm wysokości i 3300 mm szerokości skrzydła. Napęd został przebadany przez instytut badawczy DEKRA i spełnia warunki budownictwa bez barier architektonicznych, zgodnie z normą DIN 18040, dzięki czemu może być używany zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Firma powiązana:
G-U POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny