Drzwi Trend 501 i Trend 501 INOX marki Urzędowski

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Drzwi Trend 501 i Trend 501 INOX marki Urzędowski

Światowe trendy znajdują swoje odzwierciedlenie nie tylko w przedmiotach codziennego użytku, ubraniach czy sztuce. Coraz częściej producenci z szeroko rozumianej branży budowlanej wprowadzają do swoich produktów designerskie elementy, tworząc asortyment niezwykle modny i znajdujący zastosowanie w licznych, współczesnych projektach architektonicznych.

aktualizacja: 2018-03-21 11:56:01

Drzwi zewnętrzne z linii Trend marki Urzędowski to, jak sama nazwa wskazuje, niezwykle modne rozwiązanie. To także szereg funkcjonalności, które zapewniają m.in. wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną oraz skuteczną ochronę przed włamaniem. Modele 501 i 501 INOX z serii Trend, przykuwają uwagę geometrycznymi przeszkleniami, eleganckimi chromowanymi detalami i regularnymi żłobieniami.

Technologia w parze z designem

Drzwi zewnętrzne 501 oraz 501 INOX z linii Trend to produkty, które stanowią odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Geometryczne przeszklenia oraz żłobienia nadają modelom z tej serii nowoczesnego charakteru, a elementy ze stali nierdzewnej sprawiają, że całość zyskuje na elegancji. Drzwi marki Urzędowski wykonano w profilu 88 mm z drewna klejonego. Zastosowanie specjalnej konstrukcji rdzenia oraz ościeżnicy sprawiło, że produkty zyskały wysoką odporność na odkształcenia. Skrzydła drzwi wypełnione zostały wodoodporną sklejką z wkładem szybowym i wzmocnione stalowym profilem.

W drzwiach wykorzystano ponadto innowacyjny system zawiasów z trójpłaszczyznową regulacją i nośnością do 130 kg. W modelach Trend 501 i Trend 501 INOX, zastosowano także zamki listwowe firmy G-U z 3-punktowym ryglowaniem i stalową wkładką chroniącą przed przepiłowaniem. Szczelna skrzynka zamka oraz galwaniczna powłoka ferGU zapewniają optymalną ochronę przed powstawaniem korozji. Drzwi dostępne są w standardowych wymiarach: 2110 mm x 1060 mm, 2110 mm x 1100 mm lub 2110 mm x 1160 mm. Współczynnik przenikania ciepła wynosi od 0,7 W/m2K, a zapewnia go pianka termoizolacyjna oraz pakiet szybowy izolujący od hałasów i zewnętrznej temperatury.

Do produkcji tego typu drzwi wykorzystuje się jeden z trzech gatunków drewna - meranti, dąb lub sosnę. W każdym z gatunków istnieje możliwość zakupienia modelu w jednym z dwunastu kolorów. W drzwiach Trend 501 INOX zastosowano, niezwykle modny ostatnio, uchwyt zamiast klamki. Antaba, bo o niej mowa, to podłużny, pionowy reling, którego pociągnięcie umożliwia otwarcie drzwi. Użycie elementu potęguje wrażenie geometryczności, nadając całej strefie wejściowej niepowtarzalnego charakteru.

Firma powiązana:
Urzędowski

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny