Szkolenia AdamS dla Autoryzowanych Partnerów Serwisowych

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Szkolenia AdamS dla Autoryzowanych Partnerów Serwisowych

W dniach 11–16.09.2017 r. odbył się pierwszy cykl szkoleń montażowych. Szkolenie miało na celu zbudowanie grupy Autoryzowanych Partnerów Serwisowych APS, którzy w imieniu firmy AdamS będą przeprowadzać obowiązkowe przeglądy i konserwację zamontowanej stolarki u klientów, w celu utrzymania deklarowanych właściwości użytkowych, tak aby klienci przez wiele lat mogli cieszyć się bezawaryjną pracą okien i drzwi.

aktualizacja: 2017-10-30 11:06:01

Szkolenie rozpoczęto od analizy zagadnień prawnych – czyli wymagań dotyczących samej stolarki i jej montażu na podstawie zapisów w Prawie Budowlanym, Europejskich / Polskich Normach oraz Instrukcji montażu, wydanej przez Instytut Techniki Budowlanej, nawiązującej do zapisów w Ustawach. Kolejnym tematem było omówienie montażu i technologii jego wykonania z praktycznymi ćwiczeniami.

Podczas spotkania były też omawiane zasady budowy okien, szklenia oraz stosowane elementy okuć z nauką ich regulacji i konserwacji. Uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób należy przeprowadzać oględziny ewentualnych wad, jak je kwalifikować i dokumentować w celu szybkiego usunięcia przez firmę AdamS.

"Za Polskę trzymamy kciuki, a roleta..." - sprawdźcie, co powiedział Łukasz Piszczek.
0:30

Autoryzacja, jaką firma Adams udziela po szkoleniu na podstawie zdanych egzaminów zaświadcza, że APS nie tylko umie przeprowadzić przegląd i konserwację, ale też jest fachowcem znającym się na montażu stolarki i technologiach stosowanych obecnie, jak i tych, jakie będą wymagane w niedalekiej przyszłości.

Firma powiązana:
AdamS

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny