Vetrex na najwyższym podium w rankingu Pro Quality

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2017-10-04 07:07:13
Vetrex na najwyższym podium w rankingu Pro Quality

Pomorski producent stolarki premium zyskał kolejne punkty w rankingu przeprowadzanym przez specjalistyczny serwis Oknotest.pl.

Pro Quality to ceniony w branży stolarki otworowej ranking, publikowany w serwisie oknotest.pl – autora inicjatywy. Zestawienie przygotowywane jest na podstawie informacji dotyczących właściwości użytkowych okien i drzwi balkonowych, deklarowanych przez producentów na podstawie świadectw z badań przeprowadzanych w jednostkach notyfikowanych. Zweryfikowane laboratoryjnie dane techniczne pozwalają Inwestorom porównać ze sobą różne systemy okienne i ocenić, czy wykonane w nich konstrukcje spełnią ich oczekiwania.

Vetrex nieprzerwanie zajmuje najlepsze pozycje w klasyfikacji. Aktualnie, po raz kolejny, zdobył złoty medal i stanął na najwyższym miejscu na podium.

Przeprowadzone testy dowodzą, że parametry użytkowe produktów Vetrex przekraczają standardowe wymagania określone w normach budowlanych, oferując nabywcom wysoką jakość i komfort użytkowania stolarki, a pierwsze miejsce w rankingu potwierdza, że firma jest wiarygodnym producentem, któremu warto zaufać.

Ze szczegółowymi informacjami na temat wyrobów Vetrex, w tym także z raportami z badań technicznych, zapoznać się można na stronie producenta lub w salonach sprzedaży na terenie całego kraju.

Firma powiązana:
Vetrex

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny