Okna do dachów płaskich typu F

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Okna do dachów płaskich typu F

Specjalnie zaprojektowane okna do dachów płaskich typu F to nie tylko nowoczesny wygląd, nagrodzony prestiżową nagrodą Red Dot Design Award, ale również wysoka energooszczędność i do 16% większa ilość naturalnego światła we wnętrzu, w porównaniu do pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań.

aktualizacja: 2019-04-18 05:57:57

Ościeżnica okna składa się z wielokomorowych profili PVC, wypełnionych materiałem termoizolacyjnym, natomiast pakiet szybowy wykonano z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii wklejania szyb.

Okna dostępne są z dwoma pakietami szybowymi: z energooszczędnym, trzyszybowym pakietem DU6 o współczynniku przenikania ciepła dla całego okna U = 0,70 W/(m2•K), oraz z czteroszybowym pakietem DU8 o współczynniku przenikania ciepła dla całego okna U = 0,64 (m2•K). Wersja ColourLine pozwala na wykończenie okna w dowolnym kolorze z palety RAL Classic.

Okna do dachów płaskich typu F charakteryzują się również doskonałą izolacyjnością akustyczną. Oprócz standardowych wielkości, okno może zostać wykonane w dowolnym rozmiarze od 60 x 60 cm do 120 x 220 cm zastępując stare naświetla nie spełniające obecnych wymagań termoizolacyjnych. Okna przeznaczone są do dachów o kącie nachylenia 2-15°.

Firma powiązana:
Fakro

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny