Markiza Solar do okien dachowych w ofercie FAKRO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Markiza Solar do okien dachowych w ofercie FAKRO

Markiza do okna dachowego skutecznie chroni pomieszczenia na poddaszu przed nadmiernym nagrzewaniem, a jednocześnie zapewnia dopływ naturalnego światła i kontakt wzrokowy z otoczeniem. Absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrze przed uciążliwym upałem.

aktualizacja: 2022-06-24 05:45:07

Polecana przez FAKRO jako najbardziej optymalna ochrona przed nagrzewaniem pomieszczenia. Z przeprowadzonych przez firmę FAKRO badań wynika, że markiza chroni przed ciepłem słonecznym do 8 razy skuteczniej niż roleta wewnętrzna zaciemniająca.

Markiza Solar zapewnia wyjątkowy komfort obsługi. Jest wyposażona w panel fotowoltaiczny, który w połączeniu ze specjalnym układem elektroniki reaguje na stopień nasłonecznienia - jeśli jest ono duże - markiza sama się rozwinie, jeśli zaś jest pochmurna pogoda - samoczynnie się zwinie. Markiza dostępna jest także w wersji manualnej i elektrycznej.

Dowiedz się więcej o markizach elektrycznych AMZ Z-Wave, AMZ Solar.

Firma powiązana:
Fakro

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!