Okno dachowe PTP-V RENO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Okno dachowe PTP-V RENO

Okna dachowe już od wielu lat doskonale spełniają swoje funkcje w dachach na całym świecie - dostarczają naturalne światło i świeże powietrze na poddasze. Jak wszystko, również okna dachowe najzwyczajniej zużywają się podczas codziennej eksploatacji. Czasem okna są też nieprawidłowo użytkowane, co może wpływać na pogorszenie ich parametrów i estetyki. Stare okna mają odbiegającą od współczesnych konstrukcję i nie spełniają obecnych wymogów termoizolacyjnych.

aktualizacja: 2023-02-02 10:35:38

FAKRO zaprojektowało specjalne okno dachowe PTP-V RENO przeznaczone właśnie pod wymianę starych, zużytych okien bez naruszania szpalet wokół nich. Okno jest idealnie dopasowane rozmiarem do istniejącego okna zamontowanego w dachu, a rozstaw rowków szpaletowych dostosowany jest do wnęki okiennej. Cały proces wymiany okna jest łatwy, szybki i czysty.

Nowe okno to produkt ekologiczny - jego profile w dużej części wytworzone są z materiału przetworzonego i praktycznie w całości można poddać go ponownemu recyklingowi. Okno ma trzyszybowy pakiet gwarantujący bardzo dobre parametry termoizolacyjne oraz wydajny nawiewnik umożliwiający napływ świeżego powietrza nawet przy zamkniętym oknie.

Firma powiązana:
Fakro

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!