Nowa sortownia okien Abakus

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Nowa sortownia okien Abakus

Firma Abakus Okna (producent stolarki okiennej i drzwiowej) wykorzystała przerwę świąteczną na stworzenie i uruchomienie nowej sortowni wyrobów gotowych.

aktualizacja: 2023-02-01 06:03:21

W jednej z hal zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Choroszczy koło Białegostoku, na powierzchni 1500 metrów kwadratowych, na przełomie 2022 i 2023 powstała nowoczesna infrastruktura pozwalająca wygodnie i bezpiecznie przygotować stolarkę do transportu.

Mobilne wózki transportowe, podnośniki pneumatyczne i automatyczne foliarki ułatwiają sortowanie i odpowiednie zabezpieczanie okien i drzwi. Wysokie rampy załadunkowe znajdujące się wewnątrz hal usprawniają zaś sam załadunek. Nowa sortownia pozwala zminimalizować czas potrzebny na przygotowanie transportu i gwarantuje komfortowe warunki pracy.

Firma powiązana:
Abakus Okna

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!