Okna hybrydowe HYBRID X - nowość od EUROCOLOR

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Okna hybrydowe HYBRID X - nowość od EUROCOLOR

Czy kosmiczna technologia może wypełniać przestrzeń także w naszym najbliższym otoczeniu? Okazuje się, że tak i wcale nie trzeba szukać jej daleko.

aktualizacja: 2022-11-09 05:32:05

86 mm okno hybrydowe EUROCOLOR HYBRID X bazuje na profilu wykonanym z ultralekkiego i bardzo wytrzymałego tworzywa nowej generacji (połączenie włókna szklanego z PVC) i wzbogacone zostało o szereg autorskich patentów. Dzięki obecności włókna szklanego jego stabilność wzrosła nawet o 50%, w porównaniu z wyrobami bazującymi na samym PVC. W połączeniu w wzmocnieniami stalowymi materiał ten pozwala na projektowanie okien o większych gabarytach i bardzo dużych przeszkleniach.

Pomimo dużych gabarytów, połączenie profilu hybrydowego w połączeniu z dwukomorowymi pakietami szybowymi zapewnia energooszczędność na kosmicznym poziomie (współczynnik przenikania ciepła całego okna: Uw = 0,73 W/(m2•K). Dodatkowo zewnętrzna powłoka okna wykonana z PVC sprawia, że okna są mniej podatne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych oraz zabrudzenia - będąc łatwą w czyszczeniu i pielęgnacji.

Firma powiązana:
EUROCOLOR

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!