Ciepły montaż okien PVC dzięki listwom podparapetowym STX

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Ciepły montaż okien PVC dzięki listwom podparapetowym STX

Nowe, ciepłe listwy podparapetowe STX umożliwiają jeszcze łatwiejszy, a przy tym szczelny i ciepły montaż okien PVC. Wykonane z wytrzymałego tworzywa wypełnionego twardą pianką poliuretanową o zamkniętych komorach, stanowią nie tylko podporę, ale i dodatkową izolację termiczną. Dedykowana uszczelka zapewnia szczelność połączenia. Można je piętrować, a także łączyć z ciepłym parapetem.

aktualizacja: 2022-11-04 07:51:00

Ciepłe listwy STX pasują do profili marek Salamander i Rehau. Są więc idealne do okien z systemów bluENERGY i bluSYNEGO Abakus. Są łatwe w montażu. System click pozwala na szybkie i stabilne wpięcie STX w ramę okienną. Dlatego można je montować już na budowie, lub wcześniej jeszcze przed transportem. W tym drugim przypadku listwy mają funkcję transportową. Podczas załadunku i przewożenia zabezpieczają okna i drzwi przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Więcej:  www.abakus-okna.com.pl 

Firma powiązana:
Abakus Okna

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!