Drzwi tarasowe z płaskim progiem SIEGENIA ECO PASS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Drzwi tarasowe z płaskim progiem SIEGENIA ECO PASS

Projektowanie bez barier oznacza tworzenie przestrzeni dostępnej dla każdego. Przykładem takiego rozwiązania jest próg SIEGENIA do drzwi tarasowych HS, który łączy efektywność energetyczną z komfortem, estetyką i dostępnością.

aktualizacja: 2022-10-03 05:16:24

Nowy wariant progu ECO PASS z wyrównanym profilem uzupełniającym i szyną jezdną o wysokości 5 mm pozwala swobodnie aranżować przestrzeń wolną od jakichkolwiek barier. Zaletami progu ECO PASS są doskonałe właściwości izolacyjne oraz parametry termiczne. Przemyślany 10-komorowy profil z separacją termiczną zapobiega tworzeniu się kondensatu i zapewnia przyjemny klimat w pomieszczeniu, a fabrycznie zintegrowane wzmocnienie zapewnia dużą stabilność konstrukcji.

Nowy próg wyróżnia się także pod kątem odporności na zacinający deszcz: dzięki drenażowi na dwóch poziomach, uzyskuje się takie same wyniki szczelności na zacinający deszcz, jak w przypadku konwencjonalnych progów ze spadkiem do odprowadzania wody.

Firma powiązana:
SIEGENIA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!