Drzwi rewersyjne od Voster

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Drzwi rewersyjne od Voster

Drzwi rewersyjne to innowacyjny model, który obecnie jest coraz częściej wybierany przez klientów. Drzwi te, niezależnie od tego, czy się otwierają na zewnątrz czy do wewnątrz zawsze licują się z ościeżnicą.

aktualizacja: 2022-07-27 07:48:13

Znane są również pod nazwą jak drzwi z odwrotną przylgą. Model ten świetnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach. To doskonała opcja dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność oraz supernowoczesny design.

Wykorzystanie tego elementu wyposażenia ułatwia wydajne zagospodarowanie przestrzeni. Jest to bardzo ciekawe i wygodne rozwiązanie. Wyroby dostępne są w kilkunastu dekorach, w drzwiach ukryty jest zamek magnetyczny, który gwarantuje ciche zamykanie.

www.voster.pl

Firma powiązana:
VOSTER

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!