Drzwi Fina - klasyka i nowoczesność

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Drzwi Fina - klasyka i nowoczesność

Drzwi Fina marki VOX odpowiadają współczesnym czasom, w których domowa przestrzeń odgrywa coraz większą rolę.

aktualizacja: 2022-06-27 05:10:02

Projektant Olgierd Jaskulski postawił na ponadczasową biel, komponującą się z każdym wnętrzem, a także odcienie beżu i szarości. W ten sposób drzwi Fina sprawdzą się zarówno w stonowanej sypialni, do której wprowadzą akcent świeżości, jak i w nowoczesnej kuchni, ponieważ nawet przy intensywnym użytkowaniu ich kolor nie ulegnie zmianie.

Wyboru można dokonać również w kwestii wzoru drzwi - skrzydła mogą być jednolite lub z ozdobnymi frezowaniami. Fina pokryto aż trzema warstwami wysokiej jakości ekologicznej farby akrylowej, która w przeciwieństwie do innych powłok jest trwalsza i bardziej odporna na zabrudzenia, uszkodzenia i działanie promieni UV (przez które biały kolor żółknie). Model oferowany jest w wersji przylgowej, bezprzylgowej, a także jako drzwi z odwrotną przylgą, co daje możliwość wyboru optymalnego kierunku otwierania skrzydła.

Drzwi Fina są dostępne w salonach VOX i na vox.pl.

Firma powiązana:
VOX

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!